قیمت دزدگیر ماجیکار

شرکت آسا ایران عرضه کننده انواع دزدگیر ماجیکار می باشد. قیمت دزدگیر ماجیکار بسیار مناسب بوده و با کیفیت عالی ارائه می گردد.
بی شک نامدارترین دزدگیر در ایران ماجیکار است که برای همگان آشناست.

دزدگیر
  
دزدگیرهای موجود در بازار هرچند از لحاظ ظاهر در انواع و اشکال مختلفی می باشند، ولی بطور کلی همگی آن‌ها دارای یک ساختار مشترکی هستند، یعنی اکثر دزدگیرها دارای خط تحریک باز و خط تحریک بسته هستند که محل وصل حسگر باز و حسگر بسته می‌باشند و دارای کلید معمولی یا سوئیچ آلفا یا قفل رمزی یا کلید کنترل از راه دور جهت روشن و خاموش کردن دستگاه می‌باشند. همچنین مدارات دزدگیر شامل مدار شارژ باتری جهت قطع شدن برق دستگاه بوده و دارای مدار آژیر می‌باشند.
دزدگیرها گاه شمار ورود و گاه شمار خروج و گاه شمار آژیر دارند و ممکن است مجهز به تلفن‌کننده خودکار در هنگام تحریک نیز باشند. دزدگیرهای تصویری و ساده همگی از رده خارج شده اند. جدیدترین سیستم امنیتی خودرو، ردیاب و دزدگیر ماهواره ای میباشد. 

Image
قیمت دزدگیرهای تصویری از دزدگیرهای معمولی گرانتر است و برای خرید یک دزدگیر مطلوب که بتواند تصویر دزد و عملیات سرقت را نشان دهد باید پول بیشتری خرج نمود. دزدگیرهای موجود در بازار از کشور چین وارد می‌شوند؛ ولی به غیر از دزدگیرهای چینی در قفسه‌های فروشگاه‌ها گاه بسته‌های دزدگیر ساخت کره، تایوان و سنگاپور هم دیده می‌شود و مشتریان خاص خود را دارد.
هر دزدگیر شامل یک بسته است که با محتویات خاص و قیمت متفاوتی به مشتری ارائه می‌شود. برخی از این پکیج‌های دزدگیر شامل آژیر، ریموت و سیم‌کشی است که کارآیی آن باز و بسته کردن قفل و صندوق‌پران است که برخی دزدگیرها در محتویات خود قطعه‌ای را که برای صندوق‌پرانی نصب می‌شود، ندارند.

برای اطلاع از قیمت دزدگیر ماجیکار و خرید آن با آسا ایران در تماس باشید.

آساایران

شرکت آسا ایران ارائه دهنده انواع سیستم های صوتی دزدگیر , تزئینات , شیشه دودی , ریموت کنترل , چرم دوزی فرمان و سردنده های تمامی خودروها با سالها سابقه در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

آسا ایران در جهت اسایش هرچه بیشتر مشتریان گرامی اقدام به ایجاد وب سایت اینترنتی نموده است تا محصولات خود را بطور جامع و کامل معرفی نماید .

اطلاعات تماس

آدرس : ستارخان ،روبروی برق آلستوم ، خیابان صحرایی ، خیابان دستبند غربی ، مجتمع توحید ، واحد 9 ، فروشگاه آسا ایران

تلفن : 44250083 - 44224737 - 44231093

09123381388 - 09128781388 - 09393381388

ساعت کاری :
شنبه تا پنج شنبه 9 صبح تا 20 
جمعه 10 تا 14

ایمیل : asairan3@gmail.com

ما را در گوگل مپ بیابید


کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به آسا ایران میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.